Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych w Krakowie

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych w Krakowie

7-10 lipca 2011
Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych w Krakowie – ULICA 24 STREET ART

Na wszystkie spektakle WSTĘP WOLNY
Dla wszystkich którzy szukali i nie mogli znaleźć :)

PROGRAM

Legenda:
RGR > Rynek Główny od strony Ratusza
p > Płyta; s > Scena
RGW > Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha
MR > Mały Rynek
PGK > Plac im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską
RL > Rynek w Limanowej
KAT > Katowice; w ramach V Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicy „Ulicznicy”

07.07.czwartek17:00 ‚Chez Leandre’Leandre (Hiszpania)
RGRs
07.07.czwartek18:00 ‚Trois (Trzy)’
La Compagnie “UNE DE PLUS” (Francja)
RGRp
07.07.czwartek19:00 ‚Kyiv Humour Embargo (Kijowskie embargo na humor)’
Art-Obstrel Clowns & Comedy (Ukraina)
RGRp
07.07.czwartek19:00 ‚Schraapzucht (Zachłanność)’The TUIG Theatre (Holandia)
RGW
07.07.czwartek20:00 ‚Mignone’
Mr Pejo`s Wandering Dolls (Rosja)
RGRs
07.07.czwartek21:00 ‚Baalai Shem (Mistrzowie Imienia)’
The Mystorin Theatre Group (Izrael)
RGRp
07.07.czwartek21:00 ‚Anakolut’Krakowski Teatr Tańca & Entre Cigale et fourmi „BANDHA” (Polska/ Francja)
MR
07.07.czwartek22:00 ‚She Shall Be Called Woman (A ona będzie kobietą)’
Theatre Dr. Inat (Chorwacja)
MR
07.07.czwartek22:00 ‚The Flonflonski Swinging Show’
FLONFLONSKI (Francja/ Polska)
RGRs
08.07.piątek16:00 ‚Le Tournage Imaginaire du Prato’Gilles Defacque & Jacques Motte (Francja)
RGRp
08.07.piątek17:00 ‚Chez Leandre’
Leandre (Hiszpania)
RGRs
08.07.piątek18:00 ‚Trois (Trzy)’
La Compagnie “UNE DE PLUS” (Francja)
RGRp
08.07.piątek19:00 ‚Mignone’Mr Pejo`s Wandering Dolls (Rosja)
RGRs
08.07.piątek19:00 ‚Schraapzucht (Zachłanność)’
The TUIG Theatre (Holandia)
RGW
08.07.piątek19:00 ‚Kyiv Humour Embargo (Kijowskie embargo na humor)’
Art-Obstrel Clowns & Comedy (Ukraina)
PGK
08.07.piątek20:30 ‚The Flonflonski Swinging Show’FLONFLONSKI (Francja/ Polska)
RGRs
08.07.piątek21:00 ‚Anakolut’
Krakowski Teatr Tańca & Entre Cigale et fourmi „BANDHA” (Polska/ Francja)
MR
08.07.piątek22:00 ‚She Shall Be Called Woman (A ona będzie kobietą)’
Theatre Dr. Inat (Chorwacja)
MR
08.07.piątek22:00 ŚlepcyTeatr KTO
RGRp
09.07.sobota16:00 ‚Trois (Trzy)’
La Compagnie “UNE DE PLUS” (Francja)
RL
09.07.sobota17:30 ‚Chez Leandre’
Leandre (Hiszpania)
RL
09.07.sobota18:00 ‚Utopia’Leo Bassi (Hiszpania)
RGRs
09.07.sobota18:00 ‚Le Tournage Imaginaire du Prato’
Gilles Defacque & Jacques Motte (Francja)
PGK
09.07.sobota19:00 ‚Schraapzucht (Zachłanność)’
The TUIG Theatre (Holandia)
RGW
09.07.sobota19:00 ‚Kyiv Humour Embargo (Kijowskie embargo na humor)’Art-Obstrel Clowns & Comedy (Ukraina)
RL
09.07.sobota19:30 ‚Oddech Orientu’
Teatr Ognia Mandragora (Polska)
PGK
09.07.sobota20:00 ‚Baalai Shem (Mistrzowie Imienia)’
The Mystorin Theatre Group (Izrael)
RGRs
09.07.sobota20:30 ‚The Flonflonski Swinging Show’FLONFLONSKI (Francja/ Polska)
RL
09.07.sobota21:00 Ślepcy
Teatr KTO
RGRp
09.07.sobota21:00 ‚Salto Mortale v. 2’
Teatr Strefa Ciszy (Polska)
PGK
09.07.sobota21:00 ‚Anakolut’Krakowski Teatr Tańca & Entre Cigale et fourmi „BANDHA” (Polska/ Francja)
MR
09.07.sobota21:30 ‚Mignone’
Mr Pejo`s Wandering Dolls (Rosja)
KAT
09.07.sobota22:00 ‚She Shall Be Called Woman (A ona będzie kobietą)’
Theatre Dr. Inat (Chorwacja)
MR
10.07.niedziela14:00 ‚Trois (Trzy)’La Compagnie “UNE DE PLUS” (Francja)
PGK
10.07.niedziela16:00 ‚Mogota’
Mr Pejo`s Wandering Dolls (Rosja)
RGW
10.07.niedziela16:30 ‚The Flonflonski Swinging Show’
FLONFLONSKI (Francja/ Polska)
PGK
10.07.niedziela17:00 ‚Le Tournage Imaginaire du Prato’Gilles Defacque & Jacques Motte (Francja)
RGRp
10.07.niedziela18:00 ‚Baalai Shem (Mistrzowie Imienia)’
The Mystorin Theatre Group (Izrael)
PGK
10.07.niedziela18:00 ‚Chez Leandre’
Leandre (Hiszpania)
RGRs
10.07.niedziela19:00 ‚Kyiv Humour Embargo (Kijowskie embargo na humor)’Art-Obstrel Clowns & Comedy (Ukraina)
RGRp
10.07.niedziela20:00 ‚Utopia’
Leo Bassi (Hiszpania)
RGRs
10.07.niedziela21:00 ‚The Cherry Orchard (Wiśniowy sad)’
The Lviv Academic Theatre „VOSKRESINNIA” (Ukraina)
RGRp
10.07.niedziela21:00 ‚Anakolut’Krakowski Teatr Tańca & Entre Cigale et fourmi „BANDHA” (Polska/ Francja)
MR
10.07.niedziela22:00 ‚She Shall Be Called Woman (A ona będzie kobietą)’
Theatre Dr. Inat (Chorwacja)
MR